MijnFintool

Nieuws

Inkoop van pensioen in eindloonregeling bij een pensioentekort

De staatssecretaris van Financiën heeft onlangs in een besluit aangegeven op welke wijze een inkoop van een pensioen in een eindloonregeling bij een pensioentekort kan plaatsvinden.

Inkoop van pensioen is mogelijk als het totaal van bij de vorige werkgever(s) opgebouwde pensioenrechten lager is dan het fiscale maximum aan pensioenrechten dat in de situatie zou gelden als een werknemer al zijn gewerkte jaren bij zijn huidige werkgever zou hebben doorgebracht. De staatssecretaris geeft in het besluit allereerst een toelichting op de inkoop van een gemis aan dienstjaren na waardeoverdracht van pensioenkapitaal naar de huidige werkgever. Daarnaast gaat hij ook in op de inkoop van ontbrekende diensttijd van vóór 8 juli 1994, die een werknemer heeft doorgebracht bij de vorige werkgever(s) of daarmee verbonden buitenlandse lichamen.

 

Het volledig bericht van PriceWaterhouseCoopers vindt u hier.

 

Bron: PriceWaterhouseCoopers, 09-11-2004

Modules & dossiers

Opvoerdatum

09 nov 2004

Laatst gewijzigd

09 nov 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1