MijnFintool

Nieuws

Nauwelijks belangstelling voor levensloopregeling

Er is maar weinig belangstelling voor de levensloopregeling. Naar schatting hebben zich momenteel tussen de 100.000 en 200.000 mensen (van de in totaal 7 miljoen werknemers in Nederland) aangemeld voor de regeling.

Voor 1 juli moeten werknemers met een spaarloon kiezen of ze overstappen naar de levensloopregeling of doorgaan met sparen. Het NOS Journaal meldde zaterdag dat tot nu toe nog geen 200.000 werknemers deelnemen aan de levensloopregeling. Minister De Geus van Sociale Zaken geeft desondanks aan tevreden te zijn over de hoeveelheid deelnemers.

 

Bron: Zibb.nl, 06-06-2006

 

 

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

06 jun 2006

Laatst gewijzigd

06 jun 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1