MijnFintool

Nieuws

Postbank en ING verlagen hypotheekrente

Door de recente renteverlaging door de Europese Centrale Bank (ECB) met 0,75 procentpunt kunnen de Postbank en ING de rentetarieven op hypotheken naar beneden bijstellen. Vandaag gaat de hypotheekrente met een looptijd van 1 tot 5 jaar met 0,1 procentpunt omlaag.

Rabobank zei al eerder de rentetarieven te wil verlagen met 0,25 tot 0,33 procentpunt. Hij verwachtte dat andere banken daarin zouden meegaan. Een woordvoerder van de Postbank stelde echter dat de aanstaande verlaging niets te maken heeft met de woorden van Heemskerk. “Wij bepalen zelf ons rentebeleid op basis van de ontwikkelingen op de geld- en kapitaalmarkten. We zijn niet afhankelijk van andere partijen.”

 

SNS Bank liet weten een renteverlaging “te overwegen”. Fortis Bank “hanteert vooralsnog bestaande tarieven”, zo stelde een woordvoerder. ABN Amro staat wat hypotheekrentetarieven “scherp in de markt”, zei een zegsman dinsdag. “Wij informeren de markt nooit op voorhand over eventuele veranderingen in de tarieven.”

 

Bron: De Telegraaf, 09-12-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

10 dec 2008

Laatst gewijzigd

10 dec 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1