MijnFintool

Nieuws

Leden akkoord met fusie NVA en NBVA

De leden van NBVA en NVA hebben in grote meerderheid groen licht gegeven om de mogelijkheden tot een algehele fusie tussen beide organisaties verder te onderzoeken.

NVA en NBVA werkten al samen in de Federatie Fidin om zo effectiever de collectieve belangen te behartigen. Nu hebben de besturen van NBVA en NVA formeel de opdracht gekregen om de haalbaarheid van een definitieve fusie te onderzoeken. Tijdens een Fidin-bijeenkomst eind maart gaven de aanwezige NVA- en NBVA-leden aan positief te staan tegenover het onderzoeken van de mogelijkheden tot het samenvoegen van de andere activiteiten van de beide verenigingen, zoals onernemersondersteuning, kennisuitwissleing, opleiding en ontmoeting. In de fusiecommissie zullen bestuursleden uit beide vereniging zitting nemen. Zij zullen de leden nauw betrekken bij het onderzoek en zullen uiteindelijk met een voorstel komen. In december zullen de leden van NBVA en NVA zich hier definitief over uitspreken.

 
Bron: Eufin, 20-06-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

22 jun 2009

Laatst gewijzigd

22 jun 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1