MijnFintool

Nieuws

Hypotheekportefeuille Independer naar Hypotheekshop

Independer heeft zijn hypotheekportefeuille per 1 oktober overgedragen aan De Hypotheekshop. Het online intermediairbedrijf bemiddelt sinds eind 2007 niet meer in hypotheken.


Een grote stroom aanvragen en de voorkeur voor persoonlijk advies waren de redenen om met hypotheken te stoppen. Bestaande klanten konden nog wel van de diensten van Independer gebruik maken. Nu is de portefeuille van zo’n duizend klanten verkocht aan De Hypotheekshop. Sinds 2004 levert Independer leads aan de keten.

Bron: AM Web, 09-10-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

12 okt 2009

Laatst gewijzigd

12 okt 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1