MijnFintool

Nieuws

Twee winnaars 'beste DVD' Consumentenbond

Van Paffen verzekeringen&financiële diensten uit Landgraaf en De Hypotheekshop uit Nieuwegein hebben het door de Consumentenbond toegekende predikaat 'beste dienstverleningsdocument (DVD)' gewonnen.

 

In de eerste twee weken van december konden alle tussenpersonen hun DVD insturen om op die manier mee te dingen naar de titel 'beste dienstverleningsdocument'. De twee winnende financieel diensteverleners scoren goed op de wettelijke vereisten: reikwijdte dienstverlening, bandbreedtes beloning en eenvoud/begrijpelijkheid.
"De Consumentenbond wil met deze wedstrijd laten zien dat de nieuwe transparantieregels kansen bieden voor tussenpersonen om duidelijk te maken welke service klanten mogen verwachten voor het geld dat ze betalen. Deze beide intermediairs hebben een iets verschillend dienstverleningsdocument, maar voldoen wel het beste aan alle wettelijke vereisten.
 
 Toch ook voor beiden nog een verbeterpunt: in de DVD's staat de provisievergoeding alleen in procenten, terwijl het volgens de Consumentenbond en de toezichthouder AFM nog duidelijker is als dat concreet in euro's gebeurt. Er blijft dus werk aan de winkel," aldus Bart Combée, directeur Consumentenbond.
 
De Consumentenbond neemt in de Geldgids van februari 2010 het verhaal over de DVD wedstrijd op.
 
Bron: VB, 16-12-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

17 dec 2009

Laatst gewijzigd

17 dec 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1