MijnFintool

Nieuws

Extra administratie voor zakelijke ABN-klanten

De afsplitsing van het Nederlandse deel van ABN Amro leidt tot extra rompslomp voor klanten. Een ondernemer die een bestaand krediet wil uitbreiden waarvoor de bank een onderpand eist, moet opnieuw langs de notaris om dit te regelen.

 

De bank heeft zakelijke klanten onlangs een brief gestuurd waarin zij erop worden gewezen dat het nodig is de 'zekerheden te actualiseren', als ze iets aan hun krediet veranderen. De benodigde extra handeling is een direct gevolg van afsplitsing van de delen van ABN Amro van de Nederlandse staat. Vorige maand werd dit deel gescheiden van de delen van Royal Bank of Scotland. Hierbij ontstond een nieuwe Nederlandse bank. Deze bank is bij een kredietuitbreiding een nieuwe contractpartij aan wie het onderpand moet worden gegeven.

De bank neemt wel de notariskosten voor het vastleggen van het onderpand voor zijn rekening. Er is volgens de woordvoerder nog geen zicht op hoeveel klanten hiermee te maken krijgen en hoeveel het precies gaat kosten.
 

Bron: ANP, 09-03-2010

Modules & dossiers

Opvoerdatum

09 mrt 2010

Laatst gewijzigd

09 mrt 2010

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1