MijnFintool

Nieuws

LeasePlan wil geen nieuwe spaarders

LeasePlan Bank accepteert voorlopig geen nieuwe spaarders. De doelstelling voor spaargelden voor 2010 zijn al bereikt. Dat heeft LeasePlan donderdag bekendgemaakt.

 

'De verwachting is dat de pauze voor nieuwe klanten volgende week ingaat', aldus de onderneming. Bij de lancering van de spaarbank ging LeasePlan ervan uit dat binnen twee à drie jaar 10 tot 15 procent van het totaal benodigde geld zou bestaan uit spaargelden. Dit percentage zit nu al op 8 procent, liet een woordvoerder weten. Sinds de lancering van de spaarbank van het grootste autoleasebedrijf van Nederland in februari brachten meer dan 50.000 spaarders ruim 1 miljard euro onder bij de bank.
 
'Wij hebben vanaf het begin af aan gezegd dat we geleidelijk aan willen groeien en een kleine bank willen blijven. Het spaargeld wordt uitsluitend gebruikt voor de financiering van de autoleaseactiviteiten', aldus de zegsman. Hij benadrukt dat LeasePlan Bank bestaande klanten tegen dezelfde voorwaarden blijft bedienen.
 
Het concern maakte donderdag ook bekend dat de nettowinst over het eerste halfjaar met 50 procent is gestegen tot 90 miljoen euro. Het volledige halfjaarrapport van LeasePlan wordt op 30 augustus gepubliceerd.
 
Bron: zibb, 19-08-2010

Modules & dossiers

Opvoerdatum

19 aug 2010

Laatst gewijzigd

19 aug 2010

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1