MijnFintool

Nieuws

Pensioenfondsen zien niets in financiële bijsluiter

De Nederlandse pensioensector wijst het invoeren van een specifieke 'financiële bijsluiter' af, zoals AFM-bestuursvoorzitter Hans Hoogervorst heeft voorgesteld. Volgens woordvoerder Gert Kloosterboer van de Pensioenfederatie is de financiële bijsluiter er voor financiële producten en die laten zich niet met pensioenen vergelijken.

 

De Pensioenfederatie is het pas opgezette samenwerkingsverband tussen de pensioenkoepels VB, OPF en UvB. 'Wij roepen al enige tijd dat de communicatie helder en minder complex moet zijn', aldus Kloosterboer van de Pensioenfederatie in Het Financieele Dagblad. 'De voorwaarde die we stellen bij de nieuwe regeling is dat deze uitvoerbaar en uitlegbaar moet zijn.' In plaats van de communicatie-eisen te gieten in de bestaande vorm van de financiële bijsluiter, hoopt Kloosterboer dat pensioenfondsen meer vrijheid krijgen om de communicatie op de eigen populatie toe te snijden. 'De sector kijkt op dit moment naar een eigen invulling hiervan.'

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 30-11-2010

Modules & dossiers

Opvoerdatum

30 nov 2010

Laatst gewijzigd

30 nov 2010

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1