MijnFintool

Nieuws

Rondetafelgesprek beleggingsverzekeringen

De vaste Kamercommissie Financiën houdt op 9 maart aanstaande het rondetafelgesprek over de stand van zaken met de beleggingsverzekeringen. Het gesprek met vertegenwoordigers van consumentenorganisaties en verzekeraars wordt van 10 tot 13 uur gehouden in de Groen van Prinstererzaal.

 

Namens consumenten nemen onder meer hoogleraar rechtsgeleerdheid Ton Jongbloed, Kapé Breukelaar, Rene Graafsma en vertegenwoordigers van de Consumentenbond en de diverse claimstichtingen deel. De verzekeraars worden onder meer vertegenwoordigd door Ronald Latenstein Van Voorst van SNS Reaal en voorzitter van het Verbond van Verzekeraars en de topmannen van Delta Lloyd, ASR, NN en AEGON. In het derde blok komen de toezichthouders van AFM en DNB aan het woord en Kifid.  

Bron: Tweede Kamer, 28-02-2011

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1