MijnFintool

Nieuws

Delta Lloyd boekt kwart meer winst

Delta Lloyd zag de eerste helft van dit jaar de operationele winst stijgen tot 213 miljoen euro, een stijging met ruim een kwart ten opzichte van de eerste helft van 2010. Toen kwam dit winstcijfer uit op 167 miljoen euro.


De verzekeraar zag de premie-inkomsten in het eerste halfjaar met 5 procent stijgen naar 2,9 miljard euro. De stijging betreft inkomsten zonder Duitsland mee te tellen. Delta Lloyd kondigde vorig jaar aan in dat land te stoppen met de verkoop van nieuwe verzekeringen.

De situatie op de financiële markten noemt Delta Lloyd nog steeds volatiel en broos.

Bron: De Financiële Telegraaf, 04-08-2011
 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

04 aug 2011

Laatst gewijzigd

04 aug 2011

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1