Dit is in het bijzonder van belang in die situaties waarin het oorspronkelijk beoogde doelkapitaal niet gehaald dreigt te worden, bijvoorbeeld door tegenvallende beleggingsopbrengsten.
Het initiatief van de AFM sluit goed aan op de inspanningen van verzekeraars die erop zijn gericht consumenten een beter perspectief te bieden. Zo is met de minister van Financiën eerder dit jaar onder meer afgesproken dat overstapbelemmeringen worden weggenomen en eventuele compensatie waar consumenten aanspraak op kunnen maken meteen aan de polisvoorwaarde wordt toegevoegd.
Het Verbond benadrukt het belang van goed advies, omdat met de eventuele afkoop van polissen ook waardevolle garanties of risicodekkingen verloren kunnen gaan.
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99