MijnFintool

Nieuws

'Zes procent gaat wisselen van zorgverzekeraar'

Vorig jaar zijn een miljoen verzekerden van zorgverzekeraar gewisseld.

Dit jaar overweegt 6,2% (vorig jaar 6%) van de Nederlanders over te stappen. Dit blijkt uit een in opdracht van vergelijkingssite independer.nl door TNS Nipo gepubliceerde enquête.

Zorgkiezer.nl verwacht dat het aantal mensen dat zal overstappen hoger uit zal vallen. Uit een onderzoek van de concurrerende vergelijkingssite onder 1500 consumenten blijkt dat 25 procent overweegt over te stappen.

Wel stelt Zorgkiezer dat het percentage dat het overweegt is doorgaans veel hoger is dan de daadwerkelijke overstappers. Toch verwacht de site een hoger overstappercentage, omdat de site verwacht dat de premies van de grote verzekeraars hoger zullen uitvallen.

De meeste grote verzekeraars maken uiterlijk half november de nieuwe premies voor 2013 bekend.

 

Bron: Nu.nl

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

18 okt 2012

Laatst gewijzigd

18 okt 2012

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1