Gevolgen einde levensloopregeling voor uw toeslagen
Hebt u een levensloopregeling? Volgens de voorstellen in het Belastingplan 2013 kan dit gevolgen hebben voor de hoogte van uw toeslagen. Dit schrijft de Belastingdienst.
Alleen abonnees van Fintool hebben toegang tot dit onderdeel. Log graag in of neem een abonnement.
Dit artikel bevat 151 woorden
Neem een abonnement op Fintool!
Je deskundige kennispartner op financiële dossiers waar je ook mee kunt sparren.
Vanaf oktober 2012 kan de informatie op uw persoonlijke pagina in Mijn toeslagen er anders uitzien. Als u een wijziging doorgeeft, dan kan het zijn dat u langer ‘in behandeling’ ziet staan dan u gewend bent. Daarnaast ziet u misschien al informatie over uw situatie in 2013.
De hoogte van uw toeslag hangt af van uw situatie, zoals uw inkomen en de samenstelling van uw huishouden. Als daar iets in verandert, kan dat gevolgen hebben voor uw toeslag
Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.