MijnFintool

Nieuws

Bijna 3500 dienstverleningsdocumenten aangemaakt

Om financiële dienstverleners te helpen bij het aanmaken van een DVD met de generator, heeft de AFM op haar website een handleiding staan. Deze handleiding geeft antwoord op vragen over de diverse stappen die in de generator worden doorlopen.

3500 dienstverleningsdocumenten
Financiële dienstverleners hebben tot nu toe bijna 3500 dienstverleningsdocumenten (DVD) aangemaakt met de speciale software applicatie van de Autoriteit Financiële Markten (AFM). Zij kunnen nu ruim een week gebruikmaken van deze DVD-generator om een document te produceren dat aan alle eisen voldoet. Marktpartijen hebben tot 7 juli om een DVD op te stellen.
 
Vragen en antwoorden
Daarnaast ontvangt het Ondernemersloket van de AFM geregeld vragen over het DVD. Op haar website geeft de AFM antwoord op de meest gestelde vragen, bijvoorbeeld over de objectieve analyse, voor wie het DVD van toepassing is en wanneer het document aan de consument moet worden overhandigd.

 

Bron: AFM

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

19 jun 2013

Laatst gewijzigd

19 jun 2013

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1