MijnFintool

Nieuws

Overname De Hypotheekshop door Welke Beheer rond

Welke Beheer en De Hypotheekshop bundelen krachten en realiseren het grootste distributienetwerk voor onafhankelijk financieel totaaladvies in Nederland. Door deze overname realiseert Welke versneld haar groeidoelstellingen.Tegelijkertijd realiseert De Hypotheekshop belangrijke schaal- en efficiencyverbeteringen.

Door de krachtenbundeling ontstaat een distributienetwerk van 350 vestigingen met meer dan 500 onafhankelijke adviseurs en een marktaandeel van circa 10% in nieuwe hypotheken.

“Door de aansluiting bij de Welke Groep realiseert De Hypotheekshop direct efficiencyvoordelen voor haar franchisenemers. Doordat de kosten van investeringen in kwaliteit, ICT en marketing door een groter aantal franchisenemers worden gedragen, kan de benodigde afdracht aan de formule belangrijk verlaagd worden. Hierdoor wordt de aantrekkelijkheid van De Hypotheekshop formule voor franchisenemers vergroot en kunnen steeds meer consumenten genieten van de financiële nachtrust die De Hypotheekshop formule hen biedt,” aldus Ron Bavelaar, algemeen directeur van De Hypotheekshop.

 

Bron: Welke Beheer

Modules & dossiers

Opvoerdatum

03 jul 2013

Laatst gewijzigd

03 jul 2013

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1