MijnFintool

Nieuws

Wijzigingen in Tijdelijke regeling hypothecair krediet geen gevolgen voor NHG

Naar aanleiding van wijzigingen in de Tijdelijke regeling hypothecair krediet per 1 januari 2014 zijn er vragen gesteld aan Stichting WEW (NHG) over de gevolgen van deze wijzigingen voor de Voorwaarden & Normen. De wijzigingen in de Tijdelijke regeling hebben geen gevolgen voor de Voorwaarden & Normen van NHG.

De Voorwaarden & Normen 2014 zijn onverkort van toepassing vanaf 1 januari 2014. Dit is bevestigd door het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Het ministerie bevestigde Stichting WEW dat de aanpassing van de Tijdelijke regeling per 1 januari 2014 ook geen wijziging beoogt ten opzichte van de berekeningswijze van de financieringslast zoals door aanbieders wordt gehanteerd voor verstrekking van NHG hypotheken. Deze berekeningswijze kan dus ook in 2014 worden gebruikt. Het ministerie geeft aan dit door de ministeries van Financiën en Binnenlandse Zaken is afgestemd met de AFM.

 

Bron: Stichting WEW

Modules & dossiers

Opvoerdatum

24 dec 2013

Laatst gewijzigd

24 dec 2013

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1