MijnFintool

Nieuws

Goedkeuring uitzending en eigen woning

Dit besluit wijzigt een eerder besluit. De wijziging betreft onderdeel 6.2, waarbij de bestaande goedkeuring wordt vervangen door vooruitlopend op een mogelijke wetswijziging goed te keuren dat bepaalde personen niet langer als derden worden aangemerkt als zij aansluitend op of gedurende de uitzending in de woning van de belastingplichtige (gaan) wonen.

Goedkeuring 1

Ik keur onder de volgende voorwaarden goed dat voor de toepassing van de uitzendregeling de woning niet wordt geacht ter beschikking te zijn gesteld aan een derde als één of meerdere van onderstaande personen in de woning van de belastingplichtige (gaan) wonen:

    a) Kinderen van:

        – de belastingplichtige;
        – de fiscale partner van de belastingplichtige; of
        – de persoon die direct voorafgaand aan de uitzending van de belastingplichtige kwalificeerde als fiscale partner.

    Dit ongeacht de leeftijd en ongeacht of zij direct voorafgaand aan de uitzending tot het huishouden van de belastingplichtige behoorden.

    b) De fiscale partner van de belastingplichtige2 of de persoon die door de uitzending van de belastingplichtige niet meer kwalificeert als fiscale partner; of
    c) Personen die direct voorafgaand aan de uitzending van de belastingplichtige gedurende minimaal 12 maanden aaneengesloten reeds behoorden tot het huishouden van de belastingplichtige (bijvoorbeeld een hulpbehoevende ouder).

De goedkeuring werkt terug tot en met 23 oktober 2020.


Voorwaarden
...

zie download


Bron: Rijksoverheid

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

09 nov 2022

Laatst gewijzigd

09 nov 2022

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1