MijnFintool

Nieuws

Waarborgfonds keerde 70 miljoen uit vanwege doorrijders

Het Waarborgfonds Motorverkeer heeft vorig jaar zo’n 70 miljoen euro aan vergoedingen uitgekeerd vanwege schade die werd veroorzaakt door automobilisten die na het ongeval doorreden. Dat blijkt uit het jaarverslag dat woensdag werd gepubliceerd.

Dat is verreweg het grootste gedeelte van het totaalbedrag dat het Waarborgfonds vorig jaar uitkeerde, zo’n 80 miljoen euro. Een ander deel  van de vergoedingen betrof  schade die onverzekerde automobilisten veroorzaakten. De tachtig miljoen die het Waarborgfonds in 2004 uitkeerde is flink hoger dan de vergoedingen van 2003. Toen keerde het Waarborgfonds ruim 67 miljoen euro uit.

 

Bron: Nu.nl, 19-05-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

19 mei 2005

Laatst gewijzigd

19 mei 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1